Екологічна акція на острові Святого Анастасія

Очищення морського дна

На острові Святого Анастасія відбулася акція з очищення морського дна, в якій взяли участь добровольці-водолази з усієї країни. З організацією заходу виступило об’єднання “Приятелі моря-Бургас”, яке вже дев’ятий рік поспіль проводить такі екологічні акції.

Значення акції для екології

В ході очищення були зібрані металеві і пластикові відходи, гуми, зламані риболовні приладдя та інші забруднення. Водолази зазначили, що цього року кількість сміття в морі зменшилася в порівнянні з попередніми роками, що свідчить про покращення екологічної ситуації.

Залучення місцевих жителів

Спостерігачі акції також мали можливість активної участі: багато з них охоче допомагали в зборі сміття на березі. У відповідь на їхню допомогу водолази приготували свіжі міді, які були приготовані прямо на скелях, і кожен міг насолодитися цією стравою безкоштовно.

Офіційне відкриття сезону

Дана акція співпала з офіційним відкриттям літнього сезону на острові, що додало атмосфері свята та зацікавленості серед відвідувачів.

Заклик до дії

Метою заходу стало закликання до збереження чистоти морських вод та прибережних територій в інтересах всіх мешканців та туристів.

Додати коментар