У Варні відзначили День Європи та День Перемоги

Святкування Дня Європи

У Варні відбулося урочисте святкування з нагоди Дня Європи, в якому взяв участь Представницький духовий оркестр Військово-морських сил. Церемонія проходила перед будівлею міської ради за участі мера благомира Коцева, обласного губернатора Атанаса Михова, представників військових та громадськості.

В урочистій обстановці о 12:00 підняли національний прапор та прапор Європейського Союзу, після чого оркестр виконав гімни «Мила Родиною» та «Ода до радості». Це святкування було частиною загальнонаціональної ініціативи, присвяченої 20-річчю вступу Болгарії до ЄС.

Значення європейської єдності

Під час церемонії акцентувалася важливість європейської єдності та роль Болгарії в цьому контексті. Було наголошено, що болгарська культура і традиції збагачують європейське співтовариство.

Вшанування пам’яті загиблих

Крім того, Варна відзначила і День перемоги над фашизмом. У пам’ятника Осмого приморського полку відбувся мітинг, на якому були покладені вінки і квіти на честь загиблих у Другій світовій війні. Учасники заходу висловили шану тим, хто боровся за свободу.

На обох церемоніях був присутній 103-річний ветеран війни, який нагадав про важливість пам’яті і спадщини тих часів.

Додати коментар