У Варні відкрилася фотоізложба, присвячена медичним працівникам

Відкриття фотоізложби

Мер Варни Благомир Коцев взяв участь у відкритті фотоізложби “Професійність у білій формі”, що відбулася напередодні Всесвітнього дня здоров’я 7 квітня. Цю подію організували кілька діагностично-консультативних центрів (ДКЦ) міста, зокрема ДКЦ 1 “Св. Клементина”, ДКЦ 3, ДКЦ 5 “Св. Екатерина” та ДКЦ “Чайка”.

Тематика виставки

Фотоізложба присвячена лікарям, медсестрам та усім фахівцям у сфері охорони здоров’я. В експозиції представлені роботи фотографа Петко Момчилова з Медичного університету у Варні та Красимири Коцевої, медичного асистента з ДКЦ 5.

Подяка медичним працівникам

Під час заходу мер Коцев висловив подяку всім медичним працівникам за їхню відданість та зусилля в обслуговуванні пацієнтів, зазначивши, що здоров’я населення завжди залишатиметься пріоритетом для міської влади.

Вручення нагород

На відкритті були вручені нагороди медичним фахівцям за їхній внесок у розвиток охорони здоров’я протягом минулого року. Нагороди отримали лікарі з різних ДКЦ, а також представники медичних навчальних закладів.

Доступність виставки для громадськості

Фотоізложба буде розміщена у фоє діагностично-консультативних центрів, аби більше медичних працівників та пацієнтів могли ознайомитися з представленими роботами.

Додати коментар