Коментар Стели Николова щодо будівлі “Баба Алино”

Ситуація з “Баба Алино”

Народний представник від партії “Да, България” Стела Николова висловилася на соціальних мережах щодо будівлі “Баба Алино” у Варні. Вона зазначила, що побувала на спільній перевірці з представниками міської ради, поліції, РДНСК та лісового господарства, але на даний момент ще немає офіційної інформації про стан справ.

Нicolova підкреслила, що якщо будівництво є незаконним, то його слід демонтувати. Колега стела, Коста Стоянов, вже подав сигнал до прокуратури, і тепер чекають на дії відповідних органів.

Народний представник відзначила важливість виконання законів, які стосуються всіх на території країни, і закликала відповідальні установи надати інформацію громадянам.

Стела Николова додала, що не коментувала ситуацію раніше через колегіальність у парламенті, оскільки колега Стоянов вже займався цим питанням.

Додати коментар