Висше училище по мениджмънт розпочало благодійну ініціативу
Добровольча ініціатива ВУМ
Висше училище по мениджмънт (ВУМ) у Варні запустило велику добровільну кампанію під назвою “30 добрих справ за 30 років ВУМ”. Ця ініціатива об’єднує академічну спільноту та молодих людей з різних країн для реалізації соціально корисних проектів.
Мета ініціативи
Основною метою кампанії є заохочення молоді до участі в добровільних акціях, що мають позитивний вплив на місцеву громаду. Ініціативи охоплюють різноманітні сфери, включаючи благодійність, екологію, освіту та охорону здоров’я.
Перша акція
Кампанію було розпочато з участі ВУМ у благодійній акції “Я вірю і допомагаю”, в рамках якої університет передав 48 кг пластикових кришок для підтримки соціальних проектів. У цій акції взяли участь студенти, викладачі та адміністративний персонал.
Тривалість кампанії
Реалізація цих ініціатив буде тривати до кінця жовтня 2026 року. Подробиці про майбутні події будуть доступні на офіційних каналах університету.