Дві роки з моменту прибуття чудотворної ікони Св. Богородиці у Варні
Святкування в храмі “Св. Архангел Михаил”
Варненський храм “Св. Архангел Михаил” відзначив другу річницю прибуття чудотворної ікони Св. Богородиці Скоропослушниця. З нагоди свята ставрофорний іконогриф Георгій Стоименов і священик Благой Іванов провели Акатист та водосвятний обряд. У службі взяли участь численні віряни, які підтримували спів священиків і церковних співаків.
Важливість ікони для громади
Отець Георгій відзначив важливість ікони для громади, зазначивши, що за два роки багато людей отримали допомогу від Святої Богородиці. Він зазначив, що віряни постійно звертаються до ікони за підтримкою, а поруч з нею встановлена скринька для записок з молитвами.
Литійне шествие та роздача книжок
В рамках святкування ошатно внесли ікону до храму в литійній процесії, яка пройшла головною пішохідною вулицею міста. Також присутні отримали роздаткові книжки з Акатистом до Пресвятої Богородиці. Загалом було видано около 900 примірників, з яких залишилися останні, тож незабаром планується новий тираж. Після водосвяття миряни пройшли литійним ходом навколо церкви з чудотворною іконою.