Корабль ‘Св. св. Кирил і Методій’ повернувся з Антарктиди

Повернення науково-дослідного корабля до Варни

9 квітня 2026 року науково-дослідний корабель “Св. св. Кирил і Методій” акостирував на морській гавані у Варні після п’яти місяців місії в Антарктиді.

Екіпаж, зокрема полярники, прибув на батьківщину о 13:00, де їх зустріли численні офіційні особи, серед яких були міністр екології і водних ресурсів Юліян Попов, заступник мера Варни Ілія Коєв, а також ректор ВВМУ “Н. Й. Вапцаров” адмірал проф. д-р Калин Калинов та професор Христо Пимпірев.

Нагадаємо, що це вже четверта місія корабля в Антарктиді. Родичі полярників, які хвилювались у очікуванні повернення, зустріли їх з великим натхненням. Адмірал проф. д-р Калинов висловив подяку екипажу за їхню мужність і професіоналізм, зазначивши, що вони гідно представили країну на відстані 11 тисяч кілометрів від дому.

Додати коментар