У Варні зібрали 2 206 кг небезпечних відходів

Успішна кампанія зі збору небезпечних відходів

В місті Варна завершилася кампанія зі збору небезпечних відходів, організована муніципалітетом у співпраці з компанією “ЕкоСейф”. За період з 26 до 29 березня 2026 року вдалося зібрати 2 206,37 кг небезпечних відходів. Ця ініціатива важлива не тільки для покращення екології, а й для безпеки громадян.

Які відходи зібрали

Під час кампанії найбільше було зібрано:

  • Бої, мастила, клеїв та смол – понад 1 000 кг;
  • Лікарських засобів з вичерпаним терміном – понад 600 кг;
  • Пральних і чистячих засобів – близько 200 кг;
  • Люмінесцентних ламп та інших відходів, що містять ртуть – понад 150 кг.

Порівняння з попередніми кампаніями

Для порівняння, у березні 2025 року під час аналогічної кампанії було зібрано 1 763 кг небезпечних відходів, і загальна вага відходів, переданих від домашніх господарств у 2025 році, склала 3 223 кг.

Подальші дії і плани

Кампанії із збору небезпечних відходів є частиною програми, що реалізується відповідно до договору про організацію системи роздільного збору небезпечних побутових відходів. Для збору небезпечних відходів були облаштовані мобільні пункти у зручних для жителів локаціях. У 2026 році плануються ще кілька подібних кампаній, графіки яких будуть заздалегідь оприлюднені.

Додати коментар