Інспектор МВС Варни отримала нагороду з нагоди пенсії


Нагородження інспектора МВС

В Обласній дирекції Міністерства внутрішніх справ (МВС) у Варні інспектор Златина Желева Димитрова отримала відзнаку “Обявяване на благодарност” у зв’язку з її пенсійним виходом після тривалої служби.

Внесок та визнання

Інспектор Димитрова працювала у МВС з 2003 року, зарекомендувавши себе як дисциплінований і кваліфікований співробітник в Бюро національної безпеки та правопорядку. Директор ОД МВС Варна, старший комісар Красен Торимацов, висловив вдячність за її професіоналізм та досягнення, нагородивши її вказаною відзнакою.

Побажання на майбутнє

Всі колеги висловили Подяку за достойну службу та побажали Златині Димитровій здоров’я та задоволення на наступному етапі її життя.

Додати коментар